Podsumowanie Roku Sportowego za rok 2012
Miejsko - Gminnego
Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie.

12 stycznia 2013 r w Zelowskim Domu Kultury odbyło się Podsumowanie Roku Sportowo Rekreacyjnego Miejsko - Gminnego Ludowego Klubu Sportowego za 2012 rok. Podczas plebiscytu zostały wręczone wyróżnienia dla 10 najlepszych sportowców, odkrycie sportowe roku, wyróżnienia dla sportowców bloku integracyjnego, trener - wychowawca, rywalizacja sportowa drużyn piłki nożnej, najlepsze szkoły w kategoriach: podstawowa - gimnazjalna - ponadgimnazjalna, Najlepsze Koła LZS w środowisku wiejskim.  ( relacja zdjęciowa poniżej).

Oficjalna komunikat z plebiscytu Miejsko - Gminnego.
Relacja zdjęciowa redakcji strony lks-zelow.com

16.01.2013r.

Podsumowanie Roku Sportowego za rok 2012 Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS - MG LKS Zelów II miejsce w klasyfikacji gmin.

Tuż po zakończonym plebiscycie MG LKS Zelów o godzinie 17:00 w Zelowskim Domu Kultury Rada Powiatowa Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Bełchatowie podsumowała rok 2012, wyróżniając 10 najlepszych sportowców, odkrycie sportowe roku, wyróżnienia dla sportowców bloku integracyjnego, trener - wychowawca, rywalizacja sportowa gmin. ( relacja zdjęciowa poniżej ).

Oficjalna lista nagrodzonych podczas plebiscytu powiatowego.
Relacja zdjęciowa redakcji strony lks-zelow.com

16.01.2013r.