OSP CHAJCZYNY MISTRZEM POLSKI 2013!   OSP CHAJCZYNY MISTRZEM POLSKI 2013!    OSP CHAJCZYNY MISTRZEM POLSKI 2013!

W IV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

DRUŻYN OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RP.

Gąsawa - Żnin, 16-17.03.2013r.

W dniach 16-17 marca 2013 roku już po raz czwarty rozegrano Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP Waldemara Pawlaka. Do turnieju przystąpiło 18 zespołów reprezentujących 13 województw, w tym jedna reprezentacja z Białorusi.

W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na 2 grupy. Spotkania grupowe rozgrywano systemem "każdy z każdym" mecze fazy grupowej trwały 1 x 10 minut. Natomiast mecze fazy pucharowej trwały 2 x 10 minut.

Województwo Łódzkie reprezentowała drużyna OSP Drzewce powiat skierniewicki, zaproszono również drużynę z OSP Chajczyny - medalistę III edycji halowych mistrzostw z ubiegłego roku.

Więcej zdjęć?

(Redakcja pragnie podziękować uczestnikom OSP Chajczyn, Piotrowi Dzięcielakowi z Trzemeszna, redaktorowi tygodnika Pałuki Jackowi Mielcarzewiczowi za bezpłatne udostępnienie materiałów zdjęciowych ).

21.03.2013r.