Mistrzostwa LZS Powiatu Bełchatowskiego w Halowej Piłce Nożnej

Zwycięzca MG LKS Zelów!

3 lutego 2013 r w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym odbyły się Mistrzostwa LZS Powiatu Bełchatowskiego w Halowej Piłce Nożnej mężczyzn. Do turnieju przystąpiło 4 reprezentacje gmin z naszego powiatu. Grano systemem każdy z każdym. Zwycięzca będzie reprezentował powiat bełchatowski 9 lutego br. w międzypowiatowych eliminacjach grupy 3. Finały Wojewódzkie odbędą 17 lutego br. w hali sportowej "SOLPARK" w Kleszczowie. MG LKS Zelów zwyciężając wszystkie mecze zapewnił sobie awans do eliminacji międzypowiatowych.

Wyniki meczów:

Drużyna - Drużyna Wynik
Kleszczów - Zelów 1-5
Drużbice - Zdzieszulice 2:0
Kleszczów - Zdzieszulice 6:4
Zelów - Drużbice 7:1
Kleszczów - Drużbice 4:2
Zdzieszulice - Zelów 0:8

Tabela końcowa mistrzostw:

M-ce Reprezentacja Punkty Bramki
I MG LKS Zelów 9 20:2
II LKS OMEGA Kleszczów 6 11:11
III Drużbice 2 5:11
IV Zdzieszulice 0 4:16

Zwycięzca MG LKS Zelów

Zwycięska drużyna MG LKS Zelów wystąpiła w następującym składzie: Andrzej Lotczyk, Andrzej Kendziak, Grzegorz Tiomaszczyk, Dawid Malinowski, Damian Malinowski, Marcin Malinowski, Krzysztof Michalak, Tomasz Papuga, Henryk Siuda, Prezes MG LKS Zelów Szczepan Krajda, Sekretarz Rady Powiatowej Z LZS w Bełchatowie Władysław Błoch.

OFICJALNY KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU:

Komunikat - zwycięzca MG LKS Zelów

INFORMACJA ORGANIZACYJNA!

Wyjazd na eliminacje międzypowiatowe - 9 luty br. (sobota) godz. 7:50 z pod siedziby MG LKS Zelów, Pl. Dąbrowskiego 10.

Zdjęcia na potrzeby strony internetowej zostały zmniejszone jakościowo.
Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone.