II miejsce OSP Chajczyny

MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W PIŁCE NOŻNEJ.

15 - 16.06.2013r Częstochowa

W Częstochowie w dniach 15-16.06.2013r odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Piłce Nożnej. Województwo łódzkie reprezentowała drużyna z OSP Chajczyny, którzy uzyskali następujące wyniki:

OSP Chajczyny – 10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów                 3:5
OSP Chajczyny – Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Wrocław    5:1
OSP Chajczyny – Państwowa Straż Pożarna Częstochowa                           5:1
OSP Chajczyny – OSP Stare Gnatowice                                                         4:3

Tabela grupowa:

I - 10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów  12 pkt br. 29:3
I - OSP Chajczyny 9 pkt br. 17:10
III - OSP Stare Gnatowice 4 pkt br. 7:15
IV - Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Wrocław 3 pkt br 7:17
V - PSP Częstochowa 1 pkt br 5:20

Ćwierćfinały:
OSP Chajczyny
– I Batalion Czołgów Żurawica  1:1 (rzuty karne 4:3)

Półfinały:
OSP Chajczyny
– 10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów 2:2 (rzuty karne 2:1)

Finał:
– OSP Wólka Pełkińska 3:6

Klasyfikacja Końcowa:

1.
    OSP Wólka Pełkińska

2.

3.
    „10” Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów
4.
    OSP Szwecja - Wałcz
5.
    Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych Wrocław
6.
    I Batalion Czołgów Żurawica
7.
    OSP Chełmek
8.
    Placówka Straży Granicznej Kryłów
9.
    42 Baza Lotnictwa Szkolnego „Radom”
10.
OSP Dobrzelów
11.
OSP Stare Gnatowice
12.
PSP Częstochowa
13.
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Wrocław
14.
OSP Brzoskwinia
15.
KPP Bełchatów

Drużyna OSP Chajczyny grała w następującym składzie: Andrzej Lotczyk, Andrzej Kendziak, Mateusz Kendziak, Marcin Malinowski, Damian Malinowski, Jacek Berensztajn, Tomasz Walczak, Paweł Walczak, Grzegorz Tomaszczyk. Kierownikiem reprezentacji byli: Szczepan Krajda Prezes Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie, Wacław Chęciński Wiceprezes Miejsko – Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie.

Wszyscy zawodnicy za zajęcie II miejsca otrzymali nagrody rzeczowe. Wśród wyróżnionych dla najlepszego bramkarza mistrzostw dodatkowo pucharem był uhonorowany Andrzej Lotczyk, który obronił 4 rzuty karne.

Jest to kolejny sukces tej, że drużyny. W marcu br. OSP Chajczyny zdobyły tytuł Halowego Mistrza Polski Strażaków. W Ręcznie podczas Wojewódzkich Letnich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych OSP Chajczyny zdobyły Mistrza Województwa Łódzkiego dzięki temu będzie reprezentować województwo łódzkie podczas Ogólnopolskich Igrzysk LZS, które odbędą się 29-31.08 br. w Ełku.

Miejsko – Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie oraz Zarząd Gminny Związku OSP RP w Zelowie pragnie podziękować drużynie z OSP Chajczyny za godne reprezentowanie gminy Zelów jak i województwa łódzkiego podczas wojewódzkich oraz ogólnopolskich mistrzostw w piłce nożnej.

Życzymy dalszych sukcesów.

19.06.2013r.